Türkiye Cumhuriyeti

Marsilya Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

E-pasaport Fotoğrafları , 13.01.2010

 D U Y U R U

Bilindiği üzere, 01 Ocak 2011 tarihinden itibaren eski tip pasaportlara işlem yapılmamaktadır. Bu vesileyle, e-pasaport uygulaması konusunda vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla hazırlanan web sitesine (www.e-pasaport.gov.tr) iletilecek bilgi taleplerinin mümkün olan en kısa sürede cevaplandırıldığını, e-pasaport konusunda olabilecek tüm soruları cevaplamak ve randevu taleplerini karşılamak amacıyla kurulan e-pasaport Çağrı Merkezi'nin (00 90 216 444 30 20) 24 saat hizmet verdiğini bir kez daha hatırlatmakta yarar görmekteyim.
 
Başkonsolosluğumuza yapılacak e-pasaport başvurularında gerekli biyometrik vesikalık fotoğraflar için Marignane Türk Kültür Merkezi'nce görüşülen ve Dernek tarafından tavsiye edilen, "Media 13 Photo"nun adresi ve telefon numarası aşağıda sunulmaktadır.

"MEDIA 13 PHOTO
37 BOULEVARD JEAN MERMOZ
13700 MARIGNANE
TELEPHONE: 04 42 34 64 25"
  
Yukarıda kayıtlı adresi Marignane ve civarında ikamet eden vatandaşlarımızın dikkatine sunar, vatandaşlarımızın e-pasaport müracaatları için gerekli biyometrik vesikalık fotoğrafları konusuyla ilgilenen diğer Derneklerimizin, girişimde bulunmadan önce Başkonsolosluğumuzdan bilgi almalarını önemle rica ederim.

                                              Berris EKİNCİ
                                              Başkonsolos