Türkiye Cumhuriyeti

Marsilya Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Beziers Ve Civarındaki Vatandaşlarımıza E-pasaport Için Biyometrik Fotoğrafcı. , 27.01.2011

  D U Y U R U

 

Bilindiği üzere, 01 Ocak 2011 tarihinden itibaren eski tip pasaportlara işlem yapılmamaktadır. Bu vesileyle, e-pasaport uygulaması konusunda vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla hazırlanan web sitesine (www.e-pasaport.gov.tr) iletilecek bilgi taleplerinin mümkün olan en kısa sürede cevaplandırıldığını, e-pasaport konusunda olabilecek tüm soruları cevaplamak ve randevu taleplerini karşılamak amacıyla kurulan e-pasaport Çağrı Merkezi'nin (00 90 216 444 30 20) 24 saat hizmet verdiğini bir kez daha hatırlatmakta yarar görmekteyim.

           

Başkonsolosluğumuza yapılacak e-pasaport başvurularında gerekli biyometrik vesikalık fotoğraflar için Beziers Türk Kültür Merkezi'nce görüşülen ve Dernek tarafından tavsiye edilen, "Les İmages Vivantes"ın adresi ve telefon numarası aşağıda sunulmaktadır.

 

"LES IMAGES VIVANTES

CLAUDE BERAT

11, RUE SOLFERINO

34500 BEZIERS

TELEPHONE: 04 67 28 49 60"

  

Yukarıda kayıtlı adresi Beziers ve civarında ikamet eden vatandaşlarımızın dikkatine sunar, vatandaşlarımızın e-pasaport müracaatları için gerekli biyometrik vesikalık fotoğrafları konusuyla ilgilenen diğer Derneklerimizin, girişimde bulunmadan önce Başkonsolosluğumuzdan bilgi almalarını önemle rica ederim.

 

 

                                                                                                                      Berris EKİNCİ

                                                                                                                      Başkonsolos